Beginners in de spotlight !

Het Mudan Iaido-toernooi is terug! Op zondag 30 maart 2025 organiseerden de dojo's Shin Karasukai en Budoclub Hajime in Alkmaar dit toernooi voor beginnende iaidoka. Dat was voor 6 van onze mudansha (Antoni, Duncan, Gabriel, Sander, Marco en Alicia) een mooie gelegenheid om mee te doen aan wedstrijden. En met succes, want bij elk van de drie onderdelen vielen leden van KKDH in de prijzen: in het onderdeel Sanbon Shobu haalden Sander en Antoni zilver respectievelijk brons, in Ippon Shobu A haalde Antoni zilver en Gabriel brons, en bij Ippon Shobu B wonnen Sander en Antoni bronzen medailles.

Het belangrijkste echter is dat de deelnemers genoten van het toernooi en van het contact met andere leden van de NKR. Het smaakte duidelijk naar meer.

Een week later konden onze beginners – nu ook van jodo – opnieuw laten zien wat ze konden, bij de kyu-examens van de dojo. Ook dat leverde veel blije gezichten op.

Terug naar blogs
crosstext-align-right
en_GBEN